O nás

O nás

Jsme nová česká firma SIT Automotive s.r.o., která se zabývá krátkodobým a dlouhodobým pronájmem vozidel. SIT Automotive s.r.o. patří do holdingu firmy SIT Travel s.r.o., která působí na trhu v cestovním ruchu již 25 let. Náš vozový park tvoří vozy Mercedes Benz do 6 měsíců stáří a s maximálním nájezde 20.000 kilometrů.

 

Autopůjčovna


Jsme jedna z nejlevnějších autopůjčoven v Praze, která nabízí vozy prémiové značky v perfektní kondici. Všechny naše vozy jsou vybaveny klimatizací, automatickou převodovkou, GPS navigací, vyhřívanými sedadly a českou dálniční známkou,…

Samozřejmostí je rychlé vyřízení rezervace a přistavení i vyzvednutí vozu u zákazníka (služba platí pro Prahu).

Naše víkendová akční nabídka je nejvýhodnější krátkodobý pronájem vozu ať už jedete na prodloužený víkend, hory, chatu nebo za přáteli či rodinou akci.

 

Operativní leasing

V rámci dlouhodobého pronájmu nabízíme klientům flexibilní operativní leasing. Sami si zvolíte dobu pronájmu, se 4 měsíční obměnou vozu za nový. Možnost flexibilní operativní leasing kdykoliv ukončit bez doplatků za předčasné ukončení uvítají jak živnostníci, tak mezinárodní firmy. Kilometrový nájezd 16.000 kilometrů za 4 měsíce vystačí i náročným klientům, kteří používají svůj automobil denně. Nový vůz Mercedes Benz každé 4 měsíce je na českém trhu bezkonkurenční.

Vyzkoušejte nás, budeme se na vás těšit.

 

 

 

Sitautomotive > O nás